مواد مصرفی

موادشیمیایی

Chemical Material

کیفیت و خلوص بالای مواد شیمیایی مورد استفاده در آزمایشگاه ، همیشه یکی از دغدغه های مدیران و کارشناسان آزمایشگاه ها و پژوهشکده ها بوده و هست.
شرکت ستاره آزمون پارس ، ارائه کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی در گرید های مختلف و برند های متنوع می باشد. این مواد از کمپانی های Merck ، Bio Chem ، Chem Lab ، Carlo Erba ، Acros و سایر برندهای معتبر قابل عرضه می باشد.
کیفیت بالای محصولات و ارائه برگه Certificate ، ضامن اعتماد شما به این محصولات می باشد.
همچنین در خصوص مواد تخصصی ، این شرکت آمادگی واردات کلیه مواد آزمایشگاهی از کمپانی های Sigma Aldrich , Acros , Alfa Aeser و .... را در کوتاهترین زمان ممکن ، بنا به درخواست مشتریان محترم دارا می باشد.
لازم به ذکر است شما میتوانید از طریق لینک شرکت سیگما آلدریچ Sigma-Aldrich ، به طور مستقیم وارد سایت این شرکت شده و ماده مورد نظر خود را به راحتی بیابید.
برای خرید محصول انتخابی خود، کافی است به سادگی کد ماده مورد نظر (catalogue number) خود را به ما اعلام فرمائید.

محیط کشت

environmental culture

محیط کشت های قابل عرضه توسط این شرکت شامل برندهای Merck ، Liofilchem ، Micromedia و Himedia می باشد.

 

ملزومات آزمایشگاهی

شیشه آلات

Laboratory Glassware

شرکت ستاره آزمون پارس آماده ارائه شیشه آلات آزمایشگاهی ، با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب از برندهای متنوع ایرانی و اروپایی می باشد. این شرکت آمادگی ساخت و ارائه شیشه آلات تخصصی آزمایشگاهی، بنا به درخواست کاربران گرامی را در کوتاهترین زمان و مناسبترین قیمت دارد.
کیفیت مطلوب و قیمت مناسب شیشه آلات و اقلام پلاستیکی و یکبار مصرف ارائه شده توسط ستاره آزمون پارس ، باعث شده همواره دانشجویان و اساتید دانشگاهی ، مایل به خرید و استفاده این اقلام باشند.
اقلامی از قبیل انواع فالکون ، سزسمپلر ، میکروتیوپ ، کرایوتیوپ ، ویال ، میکروپلیت های چند خانه ، انواع فلاسک های کشت سلول ، دستکش نیتریل ، وینیل ، لاتکس و .... در جدول زیر قیمت برخی از این اقلام به عنوان نمونه آورده شده است :

قیمت سال 1399

سرسمپلر آبی             بسته 500 عددی  580,000 ریال 
سرسمپلر زرد             بسته 1000 عددی 450,000 ریال 
سرسمپلر کریستالی         بسته 1000 عددی 650,000 ریال
فالکون 15 میلی لیتر        بسته 100 عددی  2,500,000 ریال
فالکون 50 میلی لیتر        بسته 50 عددی    1,950,000 ریال
میکروتیوپ 0.2 میلی لیتر   بسته 1000 عددی  750,000 ریال
میکروتیوپ 0.5 میلی لیتر   بسته 1000 عددی  770,000 ریال
میکروتیوپ 1.5 میلی لیتر   بسته 500 عددی  880,000 ریال
میکروتیوپ 2 میلی لیتر     بسته 500 عددی  1,100,000 ریال
میکروپلیت 96 خانه استریل  تک استریل       550,000 ریال 


برای مشاهده کامل محصولات و توضیحات بیشتر میتوانید به فروشگاه آنلاین مراجعه کنید


از طریق لینک های زیر می توانید کاتالوگ برخی از شیشه آلات ارائه شده توسط شرکت را دریافت نمائید.

کاتالوگ IsoLab .:.:.:. کاتالوگ Brand

.:.:. لینک آموزشی استفاده از پیپت .:.:.


فیلتراسیون

Filtration Systems

شرکت ستاره آزمون ، ارئه کننده انواع اقلام مورد نیاز برای فیلتراسیون از قبیل کاغذ صافی های ساده و بدون خاکستر ، ممبران فیلترها ، فیلتر های سرنگی ، کاغذ های کارتوش و ست های فیلتراسیون شیشه ای و فلزی می باشد.
شرکت ستاره آزمون این اقلام را از بهترین کمپانی های تولید کننده با بالاترین کیفیت نظیر Jetbiofil ، CHM Lab ، whatman ، و S&S فراهم و ارائه می نماید.

کاغذ صافی

کاغذ های صافی جهت جداسازی فازهای جامد از مایع کاربرد دارند. كاغذ های صافي بدون خاكستر (Ashless) را از اليافي كه با اسيد كلريدريك و اسيد فلوئوريدريك شستشو داده شده و با آمونياك‌ خنثي شده مي‌سازند. كاغذ صافي بايد داراي چنان بافتي باشد كه كوچكترين ذرات رسوب را از خود عبور ندهد و در عين حال محلول را سريعا صاف‌ كند.

ممبران فیلترها

برای فیلتراسیون فازهای متحرک و نمونه ها در طی آنالیز های کروماتوگرافی به خصوص برای جلوگیری از آلودگی ستون های کروماتوگرافی و پمپ های تزریق مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین می توان به طور گسترده در آنالیزهای جرمی و غلظتی ، میکرو آنالیزها و تست های استریلاسیون از ممبران فیلتر ها استفاده کرد.
ممبران ها از جنس های مختلف و با قطر ها و منافذ متنوع تهیه گردیده است

Classification
Diameter : 47 mm , 50 mm
Pore Size : 0.2 µm , 0.45 µm
Membrane : PTFE , MCE, PES , Nylon6 , Nylon66, PVDF

فیلترهای سرنگی

فیلتر های سرنگی با از بین بردن ناخالصی های مواد قبل از تزریق به ستون ، راه حل مناسبی را برای بهبود کیفیت آنالیز های HPLC ، بالابردن طول عمر ستون ها و کاهش هزینه های نگهداری ارائه می دهد.