بایوکم فرانسه

بایوکم

Biochemopharma
Made in France


شرکت ستاره آزمون پارس پس از چندین سال تجربه در زمینه فروش محصولات شیمیایی کمپانی های مرک و سیگما آلدریچ به دانشگاه های کشور و آزمایشگاه های مرجع تصمیم به واردات یک برند جدید و با کیفیت روز اروپا گرفت تا بتواند در زمینه قیمت و کیفیت خواسته های مشتریان خود را بر آورده سازد.

به این منظور در پاییز سال 94، پس از مکاتبات چندین ماهه با شرکت بایوکم فرانسه برای اولین بار اقدام به واردات این محصولات به کشور نمود و پس از توزیع گسترده این محصولات در دانشگاه های کشور و استان های ایران و بررسی بازخورد های علمی و بررسی آنالیزهای کیفی به این نتیجه رسید که می تواند اقدام به فروش گسترده این محصولات در ایران نماید.

همچنین شرکت Biochem فرانسه نیز با دارا بودن استاندارد های اروپایی مانند Ph. Eur و NIST همراه لیست محصولات متنوع یکی از برندهای تخصصی محصولات شیمیایی در فرانسه است که امیدوار است با گسترش فروش محصولات خود در ایران با همکاری شرکت ستاره آزمون پارس به بازار بزرگ ایران وارد شده و فعالیت خود را در ایران گسترش دهد. .

شما می توانید برای بررسی آنلاین محصولات بایوکم فرانسه، مشاهده برگه آنالیز محصولات و قیمت روز مواد شیمیایی به فروشگاه آنلاین محصولات بایوکم به آدرس SAZP.ir مراجعه نمایید .